Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pavoučí schopnosti

20. 5. 2010

Lezení po stěně

Spidey se může přisát k téměř jakémukoliv povrchu, díky čemuž může šplhat po stěnách i po stropě, a - což je nejdůležitější - může se přisát i k padouchům.

Pavoučí expres

Parker využil své znalosti chemie a techniky a doslova na koleně vytvořil pavučinový roztok a speciální vystřelovače. Díky tomu (a své neuvěřitelné pavoučí zručnosti) se může Spidey blekurychle ,,prohoupat" celým městem a přitáhnout si své protivníky k sobě. Taky může využít pavučinu k ochraně nevinných občanů.

Pavoučí síla

To, že má Spider-man sílu pavouka (tedy kdyby byl ten pavouk velký jako člověk), znamená, že si to může rozdat i s těmi nejnebezpečnějšími padochy. Může uzvednout až deset tun - ale když na tom záleží jeho život, dokáže zvednout i dvakrát víc.

Pavoučí instinkt

Asi nejlepší Spideyho scopností je pavoučí instinkt, který ho před veškerým blížícím se nebezpečím. Tak se může náš oblíbený hrdina vyhnout většině útoků.

 

Rychlost a hbitost

Spidey má nadlidskou rychlost a úžasnou obratnost. Je asi tak patnactkrát hbitější než normální člověk, takže i když není tak silný jako někteří superhrdinové, je určitě obratnější.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář